Karmed MHRS Doktor Çalışma Cetveli

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Cetveline HOŞGELDİNİZ...

Herhangi bir kriter belirtmediğiniz durumlarda günün çalışma cetveli listelenecektir.

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Branşı Doktor Adı Soyadı
Tarih Doktor Adı Soyadı Bölümü Servis Adı Çalışma türü
21.10.2017 ALAY EKŞİ Kardiyoloji Kardiyoloji 16(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ALİ EMRE Genel Cerrahi Genel Cerrahi 11(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ALİ İBRAHİM BERKAY İç Hastalıkları (Dahiliye) İç Hastalıkları 2(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ALPER BİLDİ Genel Cerrahi Genel Cerrahi 14(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 AYHAN ÖNK Beyin Ve Sinir Cerrahisi Beyin Cerrahi 1(Ana Bina)
21.10.2017 AYNUR AYNIOĞLU Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji İntaniye_5(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 AYSEL SARI BAYRAM İç Hastalıkları (Dahiliye) Site Ek_Bina İç Hastalıkları 13(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 AYŞEGÜL ALPAY Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye) Site Ek_Bina Dermatoloji 4(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 BERNA ÖZDEMİR KEPEK Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji İntaniye_7(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 BORAN YALÇIN Genel Cerrahi Genel Cerrahi 17(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 BUĞRA ERYÜKSEL Göz Hastalıkları Site Ek_Bina Goz Hastalıkları 6(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 DİDAR ÇOLAKOĞLU GÜL Nöroloji Noroloji 12(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 EKREM BAYAR Kalp ve Damar Cerrahisi Kalp ve Damar Servisi 8(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ELİF GÜNEŞ YALÇIN Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Site Ek_Bina Psikiyatri 9(Site Ek Bina) Toplum Ruh Sağlığı
21.10.2017 EMİNE ALTUNTAŞ Kardiyoloji Kardiyoloji 17(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 EMİNE GENCER Göğüs Hastalıkları Göğüs Hastalıkları 3(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 EMRAH KESKİN Beyin Ve Sinir Cerrahisi Beyin Cerrahi 12(Ana Bina)
21.10.2017 ERDOĞAN CEBECİ Göğüs Cerrahisi Göğüs Cerrahisi 1(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ERGÜN EROL Göz Hastalıkları Göz Hastaliklari 3(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ERMAN KUTAN Göz Hastalıkları Göz Hastalıkları 5(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ERTAN SAKALLI Üroloji Üroloji 1(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 FADİME ÖZGE AYGÜN KAŞ Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji İntaniye_6(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 FERHAT EGE Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Site Ek_Bina Fizik 5(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HAKAN AĞAOĞLU Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Site Ek_Bina KBB_4(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HAKAN AKYÜZ Kardiyoloji Kardiyoloji 1(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HARUN GÖL Göz Hastalıkları Site Ek_Bina Goz Hastalıkları 14(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HASAN ALİ AYDIN Beyin Ve Sinir Cerrahisi Beyin Cerrahi 13(Ana Bina)
21.10.2017 HASAN TOSUN Üroloji Üroloji 2(Ana Bina) Hastane Yöneticisi (İdari Görev)
21.10.2017 HASRET OZAN AÇIKGÖZ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Site Ek_Bina Psikiyatri 15(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HAŞMET BAYRAKLI Üroloji Üroloji_2(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HÜLYA EROL Kulak Burun Boğaz Hastalıkları K.B.B_1(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 HÜSEYİN BAYRAK Genel Cerrahi Genel Cerrahi 19(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 İBRAHİM DÖNMEZ Kardiyoloji Kardiyoloji 18(Zonguldak Atatürk Devlet (Ana Bina Eski SSK)) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 İDRİS YILDIZ İç Hastalıkları (Dahiliye) İç Hastalıkları 7(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 İSMAİL MELİH KUZU Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Plastik Cerrahi 5(Zonguldak Atatürk Devlet (Ana Bina Eski SSK)) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 KAYA YABANSU Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Kozlu Semt Pol. İntaniye(Kozlu Semt Polikliniği) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 KEMAL YURTBAY Kulak Burun Boğaz Hastalıkları K.B.B_3(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 MEHMET ÇAĞATAY ÇİÇEK Üroloji Uroloji 7(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 MERYEM DEMİRELLİ Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji İntaniye_8(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 MERYEM KELEŞ İç Hastalıkları (Dahiliye) İç Hastalıkları 17(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 METİN KILIÇ Üroloji Üroloji 3(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 MİTHAT ÇAĞSAR Genel Cerrahi Genel Cerrahi 15(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 NAİL GÜVEN SERBEST Kardiyoloji Kardiyoloji 19(Zonguldak Atatürk Devlet (Ana Bina Eski SSK)) Yoğun Bakım
21.10.2017 NAMIK KEMAL TURHAN İç Hastalıkları (Dahiliye) Kozlu Semt Polk.İç Hastalıkları(Kozlu Semt Polikliniği) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 NAZLI BUĞÇE VEDİN ÖZÇELİK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Site Ek_Bina Psikiyatri 16(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 NERCİVAN BULMUŞ DEMİRBAŞ Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Site Ek_Bina Fizik 6(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 NERGİS AKGÜN Nöroloji Noroloji 13(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 NURAN KARAKAYA Kulak Burun Boğaz Hastalıkları K.B.B_6(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ONUR GELDİ Kalp ve Damar Cerrahisi Kalp ve Damar Servisi 7(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ONUR KAYMAKÇI Ortopedi ve Travmatoloji Ortopedi 16(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ONUR ÖZDEMİR İç Hastalıkları (Dahiliye) Site Ek_Bina İç Hastalıkları 21(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 OSMAN HASAN TAHSİN KILIÇ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Site Ek_Bina Psikiyatri 14(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 PERVİN ALTAYLI Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Site Ek_Bina Fizik 1(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 RAHİME ERYÜKSEL Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Site Ek_Bina Fizik 2(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 R.BAHAR USTAOĞLU İç Hastalıkları (Dahiliye) Kilimli Semt Polk.İç Hastalıkları(Kilimli Semt Polikliniği) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 R.HASAN ÇAKA Genel Cerrahi Site Ek_Bina Genel Cerrahi 12(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 SERKAN ÇORAKÇI Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Site Ek_Bina KBB_7(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 SİNAN KAYA Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Plastik Cerrahi 4(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 SİNAN ÖZÇELİK Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye) Site Ek_Bina Dermatoloji 6(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 SÜREYYA EKEM Nöroloji Nöroloji 8(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ŞEBNEM KARAÇAY ÖZKALAYCI Nöroloji Noroloji 10(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ŞENAY YILDIZ ÇELİK Nöroloji Noroloji 11(Ana Bina) Geçici Görev Beklemede
21.10.2017 ŞENOL YAVUZ Nöroloji Site Ek_Bina Nöroloji 6(Site Ek Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ŞEREF ORAY Genel Cerrahi Genel Cerrahi 21(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 TÜRKER CEM ACAR Ortopedi ve Travmatoloji Ortopedi 13(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 VOLKAN BİLGE YİĞİT Kulak Burun Boğaz Hastalıkları K.B.B_5(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili
21.10.2017 ZEHRA ER Tıbbi Onkoloji Onkoloji 1(Zonguldak Atatürk Devlet(Ana Bina) Hafta Sonu Tatili